Wynajem długoterminowy trwa zwykle od 2 do 5 lat i jest idealną alternatywą dla leasingu. Szczególnie korzystny jest dla klientów biznesowych pod kątem księgowym, ponieważ czynsz płacony miesięcznie można traktować jako koszt uzyskania przychodu. Wydatek na czynsz najmu nie jest „kosztem użytkowania samochodu”, dlatego można go zaliczyć do kosztów podatkowych w całości, bez limitowania tzw. „kilometrówką”. Wynajem długoterminowy nie obniża zdolności kredytowej firmy, a procedury są znacznie prostsze niż w przypadku leasingu. W naszej ofercie najmu długoterminowego znajduje się również usługa zarządzania flotą, dzięki czemu firma może skoncentrować się na własnej działalności i z łatwością zaplanować swój budżet odciążając przy tym dział administracyjny. 

Gwarantujemy kompleksową obsługę oraz pomoc w doborze samochodu. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, a umowę dopasowujemy do jego potrzeb.

W ramach serwisu flotowego możemy zagwarantować szereg usług wedle upodobań klienta, są to między innymi :

- Ubezpieczenie OC/AC/Asisstance

- Serwis techniczny

- Wymiana i przechowanie opon

- Samochód zastępczy

- GPS i System kontroli zużycia paliwa

- Kompleksowa likwidacja szkód

Wynajem długoterminowy zdobywa coraz większą liczbę zwolenników w naszym kraju.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej skorzystaj z formularza w zakładce KONTAKT lub skontaktuj się z nami drogą telefoniczną bądź mailową. 

Wynajem auta u nas nie niesie ze sobą niepewności. Tylko u nas, jeszcze przed decyzją, możesz zapoznać się z warunkami umowy. ZOBACZ WZÓR